PoWtŚrCzPtSoNd
0102030405 0607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Udostępnij:

Rozpoczynamy spotkania otwierające

Piątek, 5 kwietnia, 2019

Już po raz siódmy zapraszamy Państwa do wspólnego zmieniania Dąbrowy Górniczej. Kwota z miejskiego budżetu przeznaczona na realizację zadań osiedlowych to 6,4 mln złotych. Dodatkowo po raz pierwszy będą Państwo mieli możliwość zgłaszania projektów ogólnomiejskich, na które przeznaczonych zostało 3,6 mln zł. W poniedziałek 8 kwietnia rozpoczynamy spotkania otwierające procedurę.

 

Harmonogram spotkań otwierających:

Poniedziałek (8 kwietnia 2019 r.):

  • Śródmieście, Miejska Biblioteka Publiczna, Aleja T. Kościuszki 25, godzina 17:15;
  • Łosień, Świetlica Środowiskowa, ul. Pocztowa 3, godzina 17.00;
  • Tworzeń, Szkoła Podstawowa nr  11, Aleja J. Piłsudskiego 103, godzina 17.00;
  • Manhattan, Filia nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej, Aleja J. Piłsudskiego 32, godzina 17.00.

Wtorek (9 kwietnia 2019 r.):

  • Ratanice, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9, godzina 17.00;
  • Marianki, Centrum Sportów Letnich i Wodnych, ul. Letnia 9, godzina 18.00;
  • Mydlice Południowe, Szkoła Muzyczna im M. Spisaka ul. Grynia 17, godzina 17.00;
  • Stary Gołonóg, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Prusa 3, godzina 17.00;
  • Osiedle Młodych Hutników, Zespół Szkół Podstawowych nr 7, Aleja Zwycięstwa 77, godzina 17.00.

Środa (10 kwietnia 2019 r.):

  • Piekło, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przystań”, ul. Jasna 29, godzina 17.00;
  • Reden, I Liceum Ogólnokształcące im. Łukasińskiego,  ul. Kopernika 40, godzina 17.00;
  • Strzemieszyce Małe, Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61, godzina 17.00;
  • Stara Dąbrowa, Muzeum Miejskie Sztygarka, ul. Legionów Polskich 69, godzina 17.00.

Czwartek (11.04.2019):

  • Brodway, Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Morcinka 4, godzina 17.00;
  • Łęka, Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185A, godzina 17.00;
  • Łęknice, Zespół Szkół nr 4, ul. Łęknice 35, godzina 17.00;
  • Ujejsce, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20, godzina 17.00.

Piątek (12 kwietnia 2019 r.):

  • Kuźniczka Nowa, Świetlica Środowiskowa, ul. Kuźniczka Nowa 48, godzina 17.00;
  • Antoniów, Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4, godzina 17.00;
  • Staszic, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek A, ul. Krasińskiego 34, godzina 17.00;
  • Podlesie, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek A, ul. Krasińskiego 34, godzina 18.00;
  • Reden - Adamiecki, Klub Helikon, ul. Wojska Polskiego 45, godzina 17.00.

Poniedziałek (15 kwietnia 2019 r.):

  • Mydlice Północne, Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6A, godzina 17.00;
  • Gołonóg, Szkoła Podstawowa nr 18, Aleja J. Piłsudskiego 73, godzina 17.00;
  • Tucznawa-Bugaj-Sikorka, Szkoła Podstawowa nr 23, ul Idzikowskiego 139, godzina 17.00;
  •  Łazy Błędowskie, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godzina 17.00;
  •  Błędów, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188, godzina 18.00.

Wtorek (16 kwietnia 2019 r.):

  • Trzebiesławice, Szkoła Podstawowa nr 35, ul. Uczniowska 24, godzina 17.00;
  • Zielona-Korzeniec-Dziewiąty, Szkoła Podstawowa nr 16 z oddziałami przedszkolnymi, ul. Konopnickiej 56, godzina 17.00;
  • Strzemieszyce Wielkie, Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ofiar Katynia 93, godzina 17.00.

Środa (17 kwietnia 2019 r.):

  • Kasprzak, Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Tysiąclecia 25, godzina 17.00;
  • Rudy, Świetlica Środowiskowa, ul. Rudy 13A, godzina 17.00;
  • Okradzionów, Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23, godzina 18.30;
  • Ząbkowice, Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2, godzina 17.00.

Czwartek (18 kwietnia 2019 r.):

  •  Aleje, Szkoła Podstawowa nr 8, budynek B, ul. Wyspiańskiego 1, godzina 17.00.

Pełny harmonogram spotkań otwierających można znaleźć TUTAJ.