PoWtŚrCzPtSoNd
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324 252627
28293031

Udostępnij:

Jednostki pomocnicze - zaczynamy spotkania z mieszkańcami

Czwartek, 24 października, 2019

Zaczynamy konsultacje z mieszkańcami w sprawie utworzenia 18 jednostek pomocniczych miasta Dąbrowa Górnicza. To drugi etap procesu, który zapoczątkowany został w ubiegłym roku konsultacjami społecznymi w sprawie wyznaczenia granic dla jednostek pomocniczych Miasta Dąbrowa Górnicza (Zarządzenie nr 2721.2018 Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza z dnia 25.09.2018 r.).

 

Na podstawie wypracowanego wówczas dokumentu "Wytyczne dotyczące ilości i granic Jednostek Pomocniczych Miasta Dąbrowa Górnicza" Rada Miejska w Dąbrowie Górniczej 20 marca 2019 r. podjęła Uchwałę nr VIII/97/2019 w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami w przedmiocie utworzenia Jednostek Pomocniczych Miasta Dąbrowa Górnicza.

Link do mapy z wypracowanymi granicami jednostek pomocniczych można znaleźć TUTAJ

Szczegółowy harmonogram konsultacji z mieszkańcami określony został Zarządzeniem nr 647.2019 Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza z dnia 24.10.2019 r. i zakłada on przeprowadzenie 18 otwartych spotkań z mieszkańcami podczas,których będą mogli wyrazić opinię w przedmiocie konsultacji, prezentacji projektów statutów dla jednostek, spotkania z mieszkańcami podczas dyżurów dniach 14 listopada i 5 grudnia 2019 r. oraz zbierania uwag i opinii w trakcie trwania procesu konsultacji , czyli od dzisiaj do dnia 12 grudnia.

 

Wszystkich zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniach proszę o zgłaszanie swojej obecności pod numerem telefonu 518 270 597 lub na adres e-mail: konsultacje@dabrowa-gornicza.pl

 

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z MIESZKAŃCAMI

 

  • 26 listopada godzina 17:00
  • Dzielnica Mydlice – Centrum Aktywności Obywatelskiej, ul. Sienkiewicza 6a
  • Dzielnica Gołonóg Południowy – Zespół Szkół Plastycznych, ul. Kosmonautów 8
  • 27 listopada godzina 17:00
  • Dzielnica Zielona-Pogoria – Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Konopnickiej 56
  • Dzielnica Gołonóg Północny – III Liceum Ogólnokształcące, ul. Prusa 3
  • 28 listopada godzina 17:00
  • Dzielnica Śródmieście – Miejska Biblioteka Publiczna Al. T. Kościuszki 25
  • Dzielnica Ząbkowice – Dom Kultury Ząbkowice, ul. Chemiczna 2
  • 3 grudnia godzina 17:00
  • Dzielnica Gołonóg Wschodni – Szkoła Podstawowa nr 11 Al. Piłsudskiego 103
  •  Dzielnica Łosień – Świetlica Środowiskowa, ul. Przedziałowa 1
  • 4 grudnia godzina 17:00
  • Dzielnica Reden – Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Krasińskiego 34, Budynek „A”
  • Dzielnica Strzemieszyce Wielkie – Filia nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Ofiar Katynia 93
  • 5 grudnia godzina 17:00
  • Dzielnica Trzebiesławice – Szkoła Podstawowa nr 35 ,ul. Uczniowska 24
  • Dzielnica Okradzionów – Świetlica Środowiskowa, ul. Białej Przemszy 23
  • 10 grudnia godzina 17:00
  • Dzielnica Łęka – Świetlica Środowiskowa, ul. Przelotowa 185a
  • Dzielnica Ujejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Mieszka I 20
  • 11 grudnia godzina 17:00
  • Dzielnica Strzemieszyce Małe – Świetlica Środowiskowa, ul. Główna 61
  • Dzielnica Antoniów – Świetlica Środowiskowa, ul. Spacerowa 4
  • 12 grudnia godzina 17:00
  • Dzielnica Tucznawa-Bugaj-Sikorka  - Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Idzikowskiego 139
  • Dzielnica Błędów – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Żołnierska 188